Wat een prachtige trouwdag mochten wij vastleggen op 15 mei bij Landgoed Avegoor. Ondanks de regen was het een dag vol liefde, warmte en bijzondere momenten.
Een romantische regenachtige trouwdag in Ellecom
Soms maakt regen een bruiloft juist nóg sfeervoller. Tussen de buien door ontstonden prachtige, intieme momenten en dat zorgde voor een unieke sfeer op deze mooie trouwlocatie in Ellecom.
Lief bruidspaar en stoere kinderen
Dit prachtige bruidspaar straalde de hele dag. Samen met hun stoere kinderen vormden zij een warm en liefdevol gezin, wat terug te zien is in alle beelden van deze bijzondere dag.
Een bijzondere ceremonie met unity ceremony
De ceremonie was persoonlijk en vol betekenis. De mooie unity ceremony maakte het extra speciaal en zorgde voor een emotioneel moment tijdens de trouwdag.
Taart, toost en foto’s tussen de regenbuien door
Na de ceremonie werd er genoten van heerlijke taart en een feestelijke toost op het balkon van Landgoed Avegoor. Precies tussen de regenbuien door konden we later op de middag ook nog prachtige trouwfoto’s maken op deze geweldige locatie.
Preview van deze prachtige trouwdag
Hier alvast een kleine preview van deze bijzondere bruiloft bij Landgoed Avegoor ❤️





















Trouw en Dinner locatie: Fletcher Landgoed Avegoor
Styling & Bloemist: AnnMariage Styling
Make-up artist en Hairstylist: F.A.B.S, For All Beauty Services
Bruidstaar & Cupcake: Nathalie’s Bakery
Zangeres: Naomi Vischer




